FITNESS

Stroje, ktoré sami máme v našom fitku, využívajú jedny z najkvalitnejších technológií prispievajúcich najmä k správnemu a zdravému cvičeniu, ale tiež k efektívnemu zaťažovaniu svalových partií, umožňujú presné nastavenia na mieru klientom a sú aj vysoko spoľahlivé.
V našej ponuke nájdete:

 • CARDIO SROJE

  Tie sú základom každého moderného fitness centra. Sú najvyhľadávanejším, najpopulárnejším a najobľúbenejším prvkom pre každého návštevníka fintess centra. V dnešnej dobe má navyše väčšina ľudí cieľ aj dosiahnuť štíhlu líniu alebo aspoň fyzickú kondíciu a preto mieria hlavne do kardiozón vybavených týmito strojmi.

 • POSILŇOVACIE STROJE

  Tradičným prvkom každého moderného fintess centra je posilňovacia zóna. Tu je naša ponuka zložená zo špecializovaných strojov na posilňovanie jednotlivých svalových partií, pričom sa od bežne dostupných strojov líšia v detailoch, ako sú uhly úchopov a prevody tak, aby viac vyhovovali variabilnosti ľudského organizmu a teda mohli sa mu individuálne prispôsobiť. S našimi zariadeniami tak cvičiaci dosahujú vyššiu efektivitu výsledkov.

 • BEŽIACE PÁSY

  Veľmi obľúbené bežiace pásy sú vybavené meraním tepu, rýchlosti behu, spaľovania energie atď.

 • INDOOR CYCLING

  Stroje nahradzujúce bicyklovanie si našli obľubu v poslednej dobe u cyklistov, ktorí sa s ukončením sezóny bicyklovania nechcú rozlúčiť so svojim obľúbeným pohybom alebo chcú neustále trénovať a byť pripravení na ďalšiu sezónu, nestratiť svoje dosiahnuté výsledky.

 • AEROBIC

  Celá rada nástrojov a doplnkov nie len pre aerobic – stepy, činky, sady závaží a pod.

 • PRÍSLUŠENSTVO, TYČE, ČINKY

  Kompaktné a jednoduché doplnky, ktorými môžete doplniť samotné posilňovacie stroje tak, aby ste dosiahli profesionálnych výkonov alebo splnili špecifické požiadavky na cvičenie.