FITNESS

Stroje, ktoré sami máme v našom fitku, využívajú jedny z najkvalitnejších technológií prispievajúcich najmä k správnemu a zdravému cvičeniu, ale tiež k efektívnemu zaťažovaniu svalových partií, umožňujú presné nastavenia na mieru klientom a sú aj vysoko spoľahlivé. V našej ponuke nájdete kardio stroje, posilňovacie stroje, bežiace pásy, indoor cycling, aerobik, činky, skrátka všeko pre plnohodnotný tréning.

Mnoho ľudí považuje za kardio len behanie či bicyklovanie, ktoré sú monotónne a časom omrzia. Niekto tam zaradí aj plávanie, box alebo kruhový tréning s činkami, ktoré prinášajú omnoho viac zábavy. Pravdou ale je, že kardio tréning môže byť aj živší, okrem iného aj obmieňaním cvikov napríklad pri aerobiku. My Vám ukážeme kardio tréning, ktorý si zamilujete.

KARDIO

LYMFODRENÁŽ

Lymfodrenáž je veľmi príjemná tlaková masáž, pri ktorej môžete relaxovať a pritom robíte niečo pre svoje zdravie a krásu. Pracujeme na špičkovom stroji Perfect Body, ktorý postupujúcou tlakovou vlnou prevádza masáž od chodidiel po úroveň pásu.

SPINNING® je energeticky účinné skupinové cvičenie na stacionárnom bicykli (spinner) spájajúce hudbu, motiváciu a ľudskú predstavivosť. Tento originálny cyklistický program ponúka fyzické a psychické prvky športového tréningu ľuďom každého veku a úrovne zdatnosti.

SPINNING

SOLÁRIUM

Svetlo, ktoré solárium vyžaruje, má optimálne zloženie pre rýchle a veľmi efektívne opaľovanie ľudskej pokožky. Špeciálne lampy poskytujú pomerne vysoký podiel mierneho UV “A” opaľovacieho žiarenia. Toto predchádza spáleniu, kým súčasne vyvoláva pekné bronzové opálenie v (extrémne) krátkom čase.

Cvičenie v podtlaku je veľmi účinný spôsob ako sa zbaviť prebytočných kíl na problematických partiách ako sú boky, stehná, zadok a brucho.

Procedúra spočívajúca v kombinácii pôsobenia podtlaku a chôdze na páse. Je zameraná na formovanie postavy, elimináciu podkožného tuku v oblastiach bruška, stehien a sedacej časti. Klient je od pása nadol zatvorený v podtlakovom vaku s bežiacim pásom pre chôdzu.

VACUSHAPE